FOTO: Poštovní dodávka skončila v příkopu. Vyprostili ji hasičiModrá dodávka poháněná na stlačený zemní plyn uvázla zadními koly v příkopu. Nehoda se obešla bez zranění. FOTO: HZS MSK  Ostrava
  19.01.2017

Zapadlý poštovní vůz museli ve čtvrtek brzy ráno v Šenově nedaleko Ostravy vytahovat hasiči. Modrá dodávka poháněná na stlačený zemní plyn uvázla zadními koly v příkopu. Nehoda se obešla bez zranění.

Než se dostanou zásilky ke správnému adresátovi, může je potkat všelicos. Tak jako ve čtvrtek kolem šesté hodiny ráno, kdy poštovní dodávka zapadla v Šenově nedaleko centra Ostravy. 

Modrý poštovní vůz na CNG pohon skončil zadními koly v příkopu. Na pomoc do Václavovické ulice vyjeli dobrovolní hasiči z Šenova s profesionálními kolegy Havířova a Ostravy - Zábřehu.

Odtud vyjel i vyprošťovací speciál Mercedes Actros Bizon.

"Hasiči zabezpečili poštovní vozidlo, které stálo kolmo k silnici zadními koly v příkopu a předními na silnici, před případným požárem a zajistili místo nehody. Dodávku vysvobodila hydraulická ruka Bizona. Z auta neunikly žádné provozní kapaliny," uvedl k zásahu mluvčí hasičů Moravskoslezského kraje Petr Kůdela.

Nehoda se obešla bez zranění.


Autor: Michal Kolařík

Novinář, copywriter, hudební textař. Zakladatel portálu City.cz. Projekt, ještě pod názvem Jihlava City, získal 3. místo v soutěži Rozjezdy roku 2015 v Kraji Vysočina.

Místo události: Václavovická,Šenov

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: